uusmäe elamurajoon
uusmäe elamurajoon
Elamurajoon / Saku

Tellija
Saku Korterid OÜ


Valmis
2020


Arhitekt
Kadarik, Tüür. Arhitektid


Ehitaja
Bauest OÜ ja Nordecon Betoon OÜ


Aadress
Uusmäe, Saku

Uusmäe elamurajoon asub ajaloolises Saku alevikus, kus avarus on põimitud parkide ja rohealadega. Elamurajooni arendus toimub kahes etapis. Uusmäe I etapp valmis 2018.kevadel. Kokku rajati neli kaunist A ja B energiaklassi ning liftiga elamut, milledes on kokku 93 korterit. 2018.aasta suvel kehtestatud Uusmäe elamurajooni II etapi detailplaneeringu kohaselt on rajamisel täiendavalt 5 neljakordset elamut kokku 135 korteriga.

Iga kinnistut teenindavad mänguväljakud on kavandatud oma kruntidele, teedest jms aktiivtsoonidest kaugemale, mõeldes eelkõige just väikelastele. Planeeringuga on tagatud, et avalikkusele suunatud alad ei ole rohkem kui hoonete ühes või kahes küljes ning hoonete vahelisel alal on privaatsed õuealad. Lisaks on kergliiklustee äärde kavandatud üldkasutatav puhke- ja virgestusala.

Uusmäe elamute loomisel on lähtutud põhimõttest, et esimese korruse terrassiga korterid on nagu väikesed ridaelamuboksid, teisel ja kolmandal korrusel asuvad klassikalised rõdudega korterid ning neljandal korrusel on klassikalised 2-3-toalised korterid ja 2 premium klassi kolmetoalist sauna ning suure terrassiga korterit. Ehitatavad elamispinnad paistavad silma oma väga hea funktsionaalsusega.

Tegemist on täiusliku elukeskkonnaga inimesele, kes eelistab linna lähedust samaaegselt rohelusele ja vaikusele!


Huvi korral jälgi meie uudiseid kodulehel ja sotsiaalmeedias või võta meiega otse ühendust +372 502 9858 või saada kiri peeter.oja@retori.ee

www.uusmae.ee
Image
Image Title
Image Title


Image Title
Image Title


Image Title
Image Title