meeskond

meeskond

Image Title

reimo metsküll

CEO, PARTNER. ARENDUSTE ETTEVALMISTUS, PARTNERSUHTED

Reimo on Retori asutaja, kel on kauaaegne kogemus elamu- ja ärikinnisvara arenduses aastast 1999. Tema on Retori Estate kontserni hing ja süda, et kõik toimiks tervikuna kui kellavärk ning ka tuleviku projektid, nende käivitamine ja investorsuhted oleksid kontrolli all. Sama oluline on koostööpartner suhete loomine ja hoidmine – ilma professionaalsete arhitektide, konstruktorite, eriosade projekteerijate kui ka ehitajateta on ilmselgelt võimatu luua kvaliteetset, väärikat ning kauakestvat töö- ja elukeskkonda.
Reimot on läbi elu saatnud sport. 1994.aastal tuli Reimo võrkpallis Eesti Meistriliigas meistriks „Tallinna Liider“ meeskonnas. Aasta hiljem saavutati 3.koht.
Tänasel päeval ajab vabal hetkel Reimo välja jalgratta või võtab ette pikema jalutusretke.

Image Title

peeter oja

MÜÜK JA TURUNDUS, ELAMUKINNISVARA

Peeter teab ja tunneb Retori kõikide kodude hingeelu ja oskab selle hästi edasi anda huvilistest koduostjatele. Temal on aastate pikkune kogemus maakorralduse ja maaõiguse valdkonnas, mis on oluline väärtus tänases ametis. Ükski pofessionaalne kinnisvaraarenduse ettevõte ei saa luua vara, kui see ei vasta seaduses kehtivatele tingimustele või kui juriidilised puudused põhjustavad hilisemas tulevikus probleeme kodu omanikele. Peetril on jooksev ülevaade elamukinnisvaraturul toimuvast ja ta teab, millist toodet turg ootab. Peeter viib tellijate ootused ja sõnumi turult arendaja meeskonnani, kus kogu info kaasatakse iga projekti eesmärkide realiseerimiseks.
Peeter on läbi ja lõhki looduse nautija. Pikaaegne harrastus on mesindus, mis toob vaheldust igapäevasesse ellu. Tänaseks on loodud spetsiaalne maakoht, kus on mitukümmend mesilasperet, kes vajavad hoolt ja tähelepanu, kuid kes annavad vastu mett, mida jagub lisaks sõpradele ka teistele huvilistele.

Image Title

kristo koger

MÜÜK JA TURUNDUS, ÄRIKINNISVARA

Kristol on müügis must vöö ja sõnade ritta seadmine pole talle mingi probleem. Tal on varasem kogemus ehitusmaterjalide tootmise valdkonnast, nende lahenduste tutvustamisest ja turustamisest nii lõpptellijatele, ehitusettevõtetele, kinnisvara arendajatele, arhitektidele kui ka konstruktoritele. Kristo annab maksimumi, et Retori Estate loodav ärikinnisvara oleks see, mida turg vajab. Süsteemselt ja terviklikult toimiv ärikinnisvara on võit nii selle residentidele kui omanikele.
Kristo on noorpõlves aktiivselt tegev olnud korvpallis ja kergejõustikus. Viimaste aastate trumpaladeks kergejõustikus olid kõrgushüpe ja 110m tõkkejooks.
Täna naudib vabadel hetkedel Kristo maanteeratta sõitu ja murdmaasuusatamist.

Image Title

peter roose

ÄRISUUNAJUHT, HESSNERY RESIDENTSID

Peteri fookuses on Hessnery Residentsid keti kui terviku loomine ja arendamine Retori Estate kontsernis. Ta teab väga selgelt, kuidas peab toimima iga eraldiseisev majutusüksus ühes terviksüsteemis.
Peteril on pikaajaline juhtimiskogemus hotelli- ja restoraniäris, lisaks rahvusvaheline kogemus, mida tähendab ministuudiote olemus ja hingeelu.
Peteri huvid on tennis, golf ja merendus.

Image Title

triin karuks

SISEKUJUNDAJA, ELAMU- JA ÄRIKINNISVARA

Triin lahendab ruume loovalt, seob ideed ja detailid, ühendades need värvide ja materjalidega, tervikuks. Ta teab juba enne vundamendi maasse valamist, kuidas muuta ruumid funktsionaalseks ning esteetiliselt nauditavaks – kuidas leida kliendile sobivad lahendused. Triinu valvas silm on pidevalt suunatud Retori kõikide projektide sisekujundusele, veendumaks, et loodav kodu või äripind kujuneks väärikas ning aegumatu. Kuigi Retori projektides on sisekujunduses standardlahendused, esinevad klientidel sageli omad soovid. Et needki realiseeruksid eesmärgipäraselt, on Triin tellija kõrval kuni viimistletud objekti üleandmiseni.
Mitte vähem, kui sisearhitektuuri, armastab Triin loomi, värsket õhku ja looduses liikumist. Hommikused suusa-, kõnni- ja jooksuringid laevad meeli, annavad inspiratsiooni igaks uueks tööpäevaks ja objektiks ning on tihti ka teraapiaks tööpäeva järel.
Head mõtted ja ideesähvatused tulevad tihti just rajal olles.

Image Title

marge männiko

LEXTAL ADVOKAADIBÜROO, VANDEADVOKAAT / JUHTIVPARTNER

Lextal Advokaadibüroo on Retori kontserni kuuluvate ettevõtete esindaja erinevates õiguslikes ja juriidilistes küsimustes. Marge on Advokatuuri liige alates 2002. aastast ning spetsialiseerinud tehingutele ja ühinguõigusele, samuti kinnisvara- ja ehitusõigusele. Margel on suur kogemus ettevõtjate nõustamisel erinevates omandamis-, võõrandamis- ja ühendamistehingutes, aga ka suuremahuliste projekteerimis- ja ehitustöövõtulepingute sõlmimisel.
Vabal ajal meeldib Margele tennist mängida.