firmast

firmast

Kõik, mida me uhkusega hoiame

meie lugu

RETORI on 2010. aastast kinnisvara arenduse ja investeerimisega tegelev Eesti ettevõte. Meie missiooniks on koostöös Eesti parimate arhitektidega arendada ajas püsiva kvaliteediga kinnisvara. Läbi elu- ja töökeskkonna väärindamise saame inimestele pakkuda õnnelikke hetki iga päev.

Meeskonnal on kogemusi kinnisvara valdkonnas üle 20 aasta. Tuntumad nendest on kortermaja „Kesklinna pärl“ Ravi tänaval Tallinnas, „Uusmäe elamukvartal“ Sakus, „Eesti Loto Maja“ Tallinnas ja „Waldhofi Ärikvartal“ Pärnus. Tänaseks oleme arendanud ja üle andnud sadu eluruume õnnelikele koduomanikele ja ettevõtetele tuhandeid ruutmeetreid äripindasid. Töös on mitmed uued arendusprojektid Tallinnas, Sakus, Keilas ja Pärnus.

Oma töös tugineme pikaajalisele kogemusele sektoris. Loome kinnisvara, mis asub parimas asukohas, omab ajas püsivat väärtust, väärtustab elukeskkonda ja ümbritsevat loodust ning on arhitektuuriliselt eristuv. Kvaliteet on peamine märksõna igas meie tegevuses.

Tahame luua kinnisvara, mille üle uhked olla. Nii on Sinul nendes uhke elada või tööl käija.


Lugupidamisega,

Reimo Metsküll
Juhtiv partner
keskkonnahoid

Oleme vastutustundlik ettevõte, lähtume keskkonnahoiust nii materjalide valikul kui muudes tegevustes. Kasutame keskkonnaalaselt uuenduslikke lahendusi, näiteks päikesepaneelid, soojus- ja niiskustagastusega ventilatsioon, kaasaegsed jäätmekäitluslahendused. Uute hoonete juurde planeerime elektri- ja pistikhübriidautode laadimispunktid. Iga projekti lõppedes korrastame majade lähiümbruse, istutame juurde puid ja rajame haljasalad ning planeerime puhkeala.

Loome kinnisvara, mis on väärikas ja ajas kestev.
meie meeskond
.

meediakajastusKodusaade

kesklinna pärl – uus korterelamu kompleks ravi tänaval tallinnas

Saku Sõnumid

uusmäe elamurajoon – iseseisvusaja esimesed korterid sakus


.

ERR

tallinnas pärnu maanteele
rajatakse uus eesti loto maja

Pärnu Postimees

kolmemiljonine waldhofi ärihoone valmib aasta lõpus


.

Harju Elu

saku alevikus laieneb uusmäe elamurajoon

City24

eksklusiivsed korterid on endiselt nõutud kaup. tallinna kesklinnas alustati uue luksusliku butiikmaja ehitusegaNeed, keda me usaldame

meie partneridräägime täpsemalt

Räägime täpsemalt,
Kui Teil on huvi RETORI poolt arenduses olevate ja avalikustatud või veel mitte avalikustatud projektide vastu, või Teil on pakkuda kinnistuid kas elamu- või ärikinnisvara arenduseks, siis rääkige meile täpsemalt teie projektist/plaanist/mõtetest. Seejärel võtame Teiega ühendust.